Skrzynia z drewna odzyskanego

241644
 
238.03 PLN
268.03 PLN
Dostępność: 113 produkt(y)
+
MaszMeble
422144439
Zadaj pytanie
Cena i czas wysyłki:
* Wysyłka za pobraniem: 29 zł
KolorBrąz Waga5,95

Ta skrzynia w starym stylu będzie ponadczasowym dodatkiem do Twojego wnętrza i zapewni dużo miejsca do przechowywania i uporządkowania Twoich rzeczy.

Skrzynia wykonana została z odzyskanego drewna, dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikatowy i nieco inny od pozostałych. Meble wykonane z drewna odzyskanego posiadają cechy charakterystyczne różnych rodzajów drewna, takich jak sheesham, mango, akacja, tekowe itp. Odzyskane drewno jest solidne, stabilne, trwałe i piękne. Dziury po gwoździach oraz tekstura pokazują jego historię i zapraszają młodsze pokolenia do jej zgłębienia. Mebel ten postawiony w domu pokaże zamiłowanie właściciela do dbałości o środowisko i zasoby naturalne.

Ręczne wykonanie nadaje skrzyni styl vintage i egzotyczny charakter. Każdy element procesu: łączenie, szlifowanie, malowanie i woskowanie został starannie przeprowadzony. Starodawna skrzynia będzie świetnym dodatkiem do Twojego domu.

Ważna informacja: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy jest niepowtarzalny; wysyłka odbywa się losowo.

  • Materiał: drewno odzyskane w różnych kolorach
  • Wymiary całkowite: 39 x 28 x 31 cm (dł. x szer. x wys.)
  • W pełni ręczne wykonanie
  • Produkt szlifowany, częściowo malowany i woskowany
Waga:
5,95
Ilość paczek:
1
Kolor:
Brąz

Postów nie znaleziono