Kim jesteśmy i co robimy?

Shumee to platforma zakupowa, na której łatwo i w przyjazny sposób znajdziesz to, czego szukasz. Integrujemy ponad pół miliona produktów dostarczanych od wiodących producentów oraz hurtowni z terenu UE, dzięki czemu zawsze znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy wiele produktów niedostępnych w innych miejscach w sieci, zapewniając przy tym najlepsze ceny. Najpopularniejsze kategorie to dom i ogród, elektronika, dla zwierząt, zdrowie i uroda, obuwie, moda.

Co nas wyróżnia?

Różnorodność asortymentu, niskie ceny oraz atrakcyjne, dodatkowe zniżki sprawiają, że zakupy u nas to czysta przyjemność. Skorzystaj z zielonego pakietu (min. -10% na tysiące produktów) naszego partnera Banku BNP Paribas, aby otrzymać dodatkowe korzyści! Kupuj ciesząc się zniżkami, kuponami rabatowymi oraz wieloma innymi okazjami i przekonaj się, że shumee to najlepsze miejsce na zakupy w sieci. 

Współpraca z Bankiem BNP Paribas

W Polsce wspólnie z Bankiem BNP Paribas wdrożyliśmy w 2019 ekosystem e-commercowo-finansowy, który zapewnia unikalną ofertę zakupów on-line.

Klienci Banku BNP Paribas mogą kupować taniej na platformie shumee.pl, wybierając spośród tysięcy produktów we wszystkich kategoriach zakupowych i korzystając z darmowej dostawy i zwrotu. Posiadanie konta w Banku BNP Paribas umożliwia skorzystanie z Zielonego Pakietu - zniżki (obecnie w wysokości minimum 10%, nie mniej niż 30 zł) na zakupy produktów o wartości powyżej 60 zł, darmowej dostawy i zwrotu produktów. Dodatkowo, każdy klient może skorzystać ze zniżki wielokrotnie w czasie trwania obecnej promocji, tj. do 18.05.2021 r.

Oferta jest zintegrowana procesowo i komunikacyjnie na platformie shumee.pl, dzięki czemu zniżka i darmowa dostawa naliczana jest automatycznie w koszyku zakupowym po wybraniu płatności pay-by-link Banku BNP Paribas.

Więcej szczegółów na temat promocji znajdziesz: Taniej z Bankiem BNP Paribas