Komoda, 3x podwójne drzwi, z solidnego drewna odzyskanego

243465
 
2 771.19 PLN
3,079.10 PLN
Dostępność: 7 produkt(y)
+
MaszMeble
422144439
Zadaj pytanie
Cena i czas wysyłki:
* Wysyłka za pobraniem: 29 zł
KolorBrąz Waga92,5

Ta komoda w antycznym stylu wyposażona jest w 3 przegrody z podwójnymi drzwiami i dwoma półkami, zapewniając obszerną przestrzeń do przechowywania i pomagając utrzymać przedmioty w doskonałym porządku. Na solidnym blacie komody możesz umieścić swój komputer, iPad, książki, wazony oraz inne dekoracje. Mocne drzwiczki wraz ze śrubami zabezpieczają przegrody komody. Niezależnie od tego, czy będzie to szafka do salonu, czy sypialni, meble z odzyskanego drewna będą doskonałym wyborem. Komoda może być również używana jako stół boczny, kredens, wysoka szafka itp.

 

Komoda wykonana jest z solidnego drewna pochodzącego z recyklingu, co sprawia, że mebel jest wyjątkowy i lekko odmienny od innych. Wykonane z odzyskanego drewna meble posiadają cechy charakterystyczne dla różnych rodzajów drewna, takich jak drewno tekowe, sheesham, akacja, palisander czy mango. Odzyskane drewno jest solidne, stabilne, trwałe i piękne. Znaki zużycia i widoczna struktura drewna nadaje każdemu meblowi swoją własną historię i wyjątkowy wygląd.

 

Szafka została wykonana ręcznie. Rzemiosło dodaje spektakularnego stylu retro. Każdy etap produkcji został przeprowadzony z największą starannością, czy to rekombinacja, polerowanie, malowanie czy woskowanie.

 

Ważna informacja: kolory poszczególnych sztuk mogą się różnić, co sprawia, że każda z nich jest unikatowa. Wysyłka odbywa się losowo.

  • Kolor: wielokolorowy
  • Materiał: lite drewno z odzysku
  • Rozmiary: 180 x 45 x 100 cm (szer. x głęb. x wys.)
  • 3 x podwójne drzwiczki ze śrubami
  • Polerowana, częściowo malowana i woskowana powierzchnia
Waga:
92,5
Ilość paczek:
1
Zielony Pakiet:
Kolor:
Brąz

Postów nie znaleziono