Greatstore

Informacja o kupującym
42 2144439
Adres wysyłki
Piotrkowska 122/6
Łódź, 90-006
Polska

W sklepie Greatstore najdziesz wszystko, czego szukasz, by wyposażyć swój dom i ogród. Oryginalne stoliki kawowe, funkcjonalne szafy czy sofy do salonu. W swojej ofercie mamy akcesoria kuchenne i pomysłowe dodatki do domu. Jeśli interesuje Cię markowa odzież lub szukasz pomysłu na prezent to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Za swoje zakupy zapłacisz online, oferujemy też wygodną płatność za pobraniem. Jeżeli chcesz zwrócić swoje zakupy, masz na to czas do 14 dni od otrzymania zamówienia. Koszt zwrotu odbywa się na nasz koszt.  

 

DOSTAWA  
Paczkę otrzymasz w ciągu 4-5 dni roboczych. 
UWAGA! Do czasu realizacji przesyłki za pobraniem należy doliczyć 1-2 dni! 


BEZPIECZNE ZAKUPY 
Za zakupy zapłacisz wygodnie i bezpiecznie wybraną metodą płatności.   

ZASADY REKLAMACJI 
Staramy się, aby nasze produkty spełniały Twoje oczekiwania. Gdyby jednak zdarzyło się inaczej, możesz złożyć reklamację. W przypadku chęci złożenia reklamacji prosimy o skorzystania z formularza.  Prześlij wypełniony, podpisany oraz zeskanowany formularz reklamacyjny na adres info@shumee.pl, a w załączniku dodaj zdjęcia wad produktu.  Pamiętaj, aby dołączyć informację, jaką formą rekompensaty jesteś zainteresowany/a (zwrot środków / wymiana towaru na nowy / wymiana części ) Na Twoją reklamację odpowiemy w ciągu 14 dni od jej otrzymania.
Otrzymałeś towar uszkodzony? Skontaktuj się z naszą obsługą klienta.   

ZWROT  
Przysługuje Państwu 14 dniowy termin na odstąpienie od umowy od dnia otrzymania przesyłki. W celu ustalenia miejsca odesłania produktu prosimy o kontakt na adres e-mail: info@shumee.pl.   
Formularz zwrotu do pobrania tutaj: http://shumeesz.pl/regulaminy/...

KONTAKT  
W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią  +42 214 44 39  
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dniach: pn.-pt. 8-16  
Zachęcamy także to kontaktu mailowego: info@shumee.pl  

 

Wszystkom przebiegło bez problemu