ACTIVE WOMEN olej funkcyjny Omega 3 zestaw 2 sztuk 250 ml - 14.99 zł / sztuka

192178w
 
-0.02 PLN
29.98 PLN
Brak w magazynie
Żyj Zdrowo
+42 221 44 39
Zadaj pytanie
Cena i czas wysyłki:
* Wysyłka za pobraniem: 29 zł
Rozmiar250 ml Waga3 kg

Oleje funkcyjne VICI+Oil to mieszanka nierafinowanych olei, tłoczonych na zimno, których proporcja kwasów omega 3 do omega 6 wynosi 2:1. Kwasy Omega 3 należą do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) których organizm człowieka nie jest w stanie sam wytworzyć, a bez których prawidłowość funkcji życiowych jest zagrożona. Dostarczone z zewnątrz kwasy Omega 3 zawarte w proponowanych olejach funkcyjnych, w sposób istotny wpływają na pracę całego organizmu, w szczególności na pracę układu sercowo- naczyniowego oraz układu nerwowego.

Tylko 14.99 zł / sztuka

Składniki oleju ACTIVE WOMEN: olej lniany 92%, olej wiesiołkowy 4%, olej konopny 4%.

1. Olej lniany jest bogaty w zdrowe kwasy tłuszczowe omega-3, odgrywające ważną rolę we wszystkich procesach organizmu, wspiera prawidłową pracę serca i mózgu. Olej stosowany jest jako wsparcie w profilaktyce: nadciśnienia, zaparć, problemów przewodu pokarmowego oraz włosów. Stosowany regularnie poprawia również funkcję skóry oraz przyśpiesza gojenie się ran. Spożywanie oleju lnianego jest korzystne dla kobiet z zespołem policystycznych jajników.

2. Olej z wiesiołka jest idealny dla kobiet zmagających się z problemami dermatologicznymi takimi jak trądzik, sucha, podrażniona skóra, a także na co dzień w celach kosmetycznych. Łagodzi problemy z przemianą materii, pracą nerek oraz wątroby. Korzystny dla wszystkich pań, które zmagają się z objawami PMS. Stosowany przez kobiety, wpływa korzystnie na syndromy bólowe, wahania nastrojów oraz poprawę samopoczucia podczas menopauzy.

3. Olej konopny jest wartościowy ze względu na unikalną, wysoką ponad 80% zawartość NNKT. Olej ten znany jest jako doskonały nośnik substancji naprawczych i odmładzających (ekstrakty roślinne) oraz skarbnica witaminy K. Właściwości upiększające oleju konopnego to zasługa kwasu linolowego i alfa-linolenowego, niezbędnych dla zachowania pięknej, młodej i zdrowej cery.

 

Cena dotyczy zestawu 2 sztuk oleju funkcyjnego ACTIVE WOMEN 250 ml

Rozmiar:
250 ml
Termin przydatności:
12 miesięcy
Waga:
3 kg
Zielony Pakiet:

Postów nie znaleziono